wtorek, Październik 15, 2019

Czy pokrowce na poduszki ogrodowe będą niezbędne w naszym ogrodzie? Zdecydowanie tak – pozwolą na zachowanie tkaniny w czystości, uchronią przed wilgocią. Pokrowce na poduszki ogrodowe tworzone z dedykowanych materiałów mają jednak znacznie szersze zastosowanie. Jakie? Zachęcamy do czytania!

Pokrowce na poduszki ogrodowe – zachowaj miękkość i czystość poduszek bez trudu!

Poduszki ogrodowe są w stanie nie tylko skutecznie podnieść komfort podczas siedzenia na fotelach czy kanapach technorattanowych, ale i zmienić całkowicie wystrój kącika wypoczynkowego. Obecnie możemy znaleźć poduszki i narzuty w szerokiej gamie kolorystycznej – każdy znajdzie coś dla siebie. Istotne jest jednak to, aby zachować czystość i estetyczny wygląd takiej poduszki. Pomogą nam w tym pokrowce na poduszki ogrodowe!

przed czym chronią pokrowce ogrodowePokrowce tworzone są ze specjalistycznych materiałów: zastosowanie włókien poliestrowych typu RIPSTOP sprawia, że powierzchnia pokrowca odporna jest na wnikanie brudu, działanie wilgoci, ścieranie. Tak trwała tkanina jest jednocześnie niezwykle lekka, co ułatwia jej składanie i rozkładanie. Na szczególną uwagę zasługuje technologia AeroCover®, która pozwala na swobodny przepływ powietrza, minimalizuje ryzyko kondensacji i tym samym: hamuje powstawanie pleśni i drobnoustrojów.

Pokrowce na poduszki ogrodowe przydadzą się podczas deszczu!

pokrowiec na poduszki ogrodoweZazwyczaj pokrowce na poduszki ogrodowe stosowane są w czasie niepogody, głównie deszczu. Faktem jest, że są one w stanie skutecznie ochronić przed wilgocią nawet najbardziej delikatny materiał. Ze względu na swoją budowę pokrowce chętnie stosowane są także do przechowywania poduszek jesienią i zimą. Nie przepuszczają kurzu czy brudu, przez co w sezonie możemy wyciągnąć poduszki całkowicie czyste!

Pokrowce na poduszki ogrodowe stosowane są również zimą – ich zadaniem jest ochrona tkanin przed niskimi temperaturami oraz wnikaniem wilgoci. To jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych sposobów na przechowywanie tego rodzaju akcesoriów w okresie jesiennym czy zimowym.

Dodatkowe udogodnienia pokrowców na poduszki ogrodowe

Każdy pokrowiec na poduszki ogrodowe został dodatkowo wyposażony w sznurki ze stoperami, dzięki czemu możliwe jest ścisłe dopasowanie tkaniny do produktu. Kiedy natomiast pokrowce nie są potrzebne bez trudu schowamy je do dedykowanej, poręcznej torby.

Tags: , , ,