wtorek, Październik 15, 2019

Pokrowce na grilla to tylko jeden z elementów niezbędnych miłośnikom ogrodowego biesiadowania. Warto jednak rozważyć jego posiadanie – pokrowce na grilla tworzone są z trwałych i odpornych na warunki pogodowe materiałów, przez co skutecznie mogą chronić nawet delikatniejsze elementy zabudowy grilla. Czy pokrowce na grilla powinny zagościć w naszym ogrodzie? Zdecydowanie tak! Czy wiesz, jak mogą Ci pomóc?

Pokrowce na grilla wykonane z trwałych materiałów

Pokrowce na grilla dedykowane są praktycznie na każdy rodzaj urządzenia: zarówno na grille węglowe, jak i gazowe czy elektryczne. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie – przede wszystkim mają chronić powierzchnię grilla w czasie, kiedy nie jest on użytkowany. Najczęściej więc na pokrowcu zbiera się kurz i brud. Pokrowce na grilla stają się jednak niezbędne w przypadku zmiennej pogody wiosny czy końca lata, kiedy urządzenia szczególnie narażone są na wilgoć. Zmienna pogoda oraz wysoka wilgoć mogą powodować powstawanie rdzy!

przed czym chronią pokrowce ogrodowe

Pokrowce na grilla odporne na zmienne warunki atmosferyczne!

Pokrowce na grilla wykonane są z przewiewnych materiałów AeroCover®, odznaczający się wysoką wodoodpornością oraz możliwością ograniczenia kondensacji. Dzięki temu możemy być pewni, że pod pokrowcem nie zacznie gromadzić się wilgoć i pleśń. Zastosowanie poliestru RIPSTOP pozwoliło na uzyskanie lekkiej i jednocześnie niezwykle trwałej tkaniny. Dzięki tym zaletom pokrowce na grilla są odporne nie tylko na osiadanie kurzu i brudu, ale i na zmienne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, porywisty wiatr. Pokrowce pozwalają chronić powierzchnię grilla także przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i blaknięciem jego wierzchnich części. Dzięki pokrowcom możliwe jest też zabezpieczenie urządzenia w okresie, kiedy nie jest ono wykorzystywane, czyli jesienią oraz zimą.

pokrowce ogrodowe zbliżenie na detal

Doskonałe dopasowanie pokrowców na grilla

Co sprawia, że grille mogą być tak dobrze chronione? Dodatkowym atutem pokrowców na grille są sznurki ze stoperami, dzięki którym możliwe jest dokładne dopasowanie tkaniny do rozmiarów grilla. Dzięki ciasnemu dopasowaniu możemy mieć pewność, że urządzenie ogrodowe zostanie zabezpieczone w sposób profesjonalny.

Decydując się na kupno pokrowców na grille w zestawie otrzymamy również pokrowce, które pozwolą na przechowywanie produktu, kiedy nie jest on potrzebny.

Tags: , , ,