środa, Wrzesień 18, 2019

Ochrona naszych mebli ogrodowych i elementów takich jak parasole czy grille powinna być dla nas priorytetem, jeśli zależy nam na długiej żywotności tych przedmiotów. Dzisiaj topowi producenci zalecają stosowanie nowoczesnych pokrowców ogrodowych na elementy wyposażenia. Czy takie pokrowce faktycznie wpłyną na przedłużenie życia mebli?

Pokrowce – innowacyjne rozwiązanie do ogrodów

Pokrowce ogrodowe to dzisiaj rozwiązanie, które znacząco wpływa na jakość naszych mebli. Regularne stosowanie pokrowców w okresie jesieni, zimy, jak również w czasie przedłużającej się nieobecności sprawi, że nasze meble ogrodowe będą cieszyć oczy znacznie dłużej.

Jak tworzone są dzisiaj pokrowce ogrodowe?

Nowoczesne pokrowce tworzone są z lekkich tkanin RIPSTOP, których struktura wykonana została z włókien poliestrowych. Gęsta i lekka tkanina doskonale chroni przed wnikaniem kurzu, zapewniając jednocześnie wysoki stopień wentylacji i cyrkulacji powietrza. Dzięki zastosowanie pokrowców minimalizowane jest ryzyko kondensacji wilgoci na powierzchni mebla czy parasola i powstawanie pleśni.

Jak jeszcze urozmaicono pokrowce?

Aby pokrowiec lepiej przylegał do mebla czy parasola producenci wyposażyli go w ściągacz ze sznurkami. Dzięki niemu dociągniemy tkaninę i będziemy mieli pewność, że szczelnie okrywa ona mebel. Dobrym rozwiązaniem może być także dokupienie woreczków obciążeniowych, które utrzymają tkaninę w jednej pozycji podczas silniejszych podmuchów wiatru.

Jak kupować pokrowce ogrodowe?

Najlepszym sposobem jest skorzystanie ze sklepu internetowego producenta. Dzięki temu możemy nie tylko dokładnie dobrać produkt do naszych potrzeb, ale również mieć gwarancję, że kupujemy produkt najwyższej jakości. Topowi producenci zamykają pokrowce w dedykowanych torebkach z uchwytami.

Tags: , , ,