wtorek, Październik 15, 2019

Grillowanie stanowi jedno z naszych ulubionych zajęć podczas wiosennych i letnich weekendów. Chętnie zapraszamy naszych znajomych i bliskich i przy jednym stole biesiadujemy do późnego wieczora. Okres lata i jesieni dobiega jednak końca i konieczne jest przemyślenie w jaki sposób zabezpieczyć nasz grill przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Pokrowce na grille ogrodowe

Współcześnie coraz więcej z nas decyduje się na kupno nowoczesnego grilla ogrodowego zasilanego gazem. Takie urządzenia to klasa sama w sobie – są wielofunkcyjne, odporne na uszkodzenia, pozwalają na przygotowywanie wielu potraw w jednym czasie. Dają także szansę na lepsze dopasowanie jakości potraf do preferencji naszych i gości. Taki sprzęt warto odpowiednio chronić w czasie jesieni i zimy. Producenci oddają w nasze ręce produkt, który rozwiąże problem ochrony grilla.

Nowoczesne pokrowce ogrodowe tworzone są w taki sposób, by faktycznie chronić nie tylko meble, ale wszelkie sprzęty ogrodowe. Wykorzystanie tkanin poliestrowych okazało się strzałem w dziesiątkę – włókna tego typu są odporne na ścierane, wnikanie brudu, wilgoci. Poliester został również odpowiednio zabezpieczony przed działaniem wody. Zastosowanie technologii AeroCover® sprawiło, że zmniejszona została kondensacja wilgoci, przez co na powierzchni mebla nie pojawia się pleśń.

Pokrowiec dopasowany do grilla i naszych potrzeb!

Dla większej wygody użytkowników producenci pokrowców udoskonalili swoje produkty. Przede wszystkim posiadają one ściągacze na rogach tkaniny. Dzięki nim możliwe jest lepsze dopasowanie pokrowca do kształtu grilla. Druga przydatna opcja to obciążniki – możemy kupić je dodatkowo. Umieszcza się je na brzegach pokrowca – ich zadaniem jest dociążenie tkaniny, aby nie podrywała się ona przy mocniejszych podmuchach wiatru.

Tags: , ,