wtorek, Październik 15, 2019

Piękno i elegancja zestawów mebli ogrodowych to zasługa pracy wielu osób. Projektanci dbają o wyjątkowy design konkretnych kompletów, specjaliści od tworzyw dobierają takie materiały, które będą wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Finalnie w sklepach znajdujemy meble eleganckie i funkcjonalne, których zadaniem jest upiększenie naszego tarasu lub ogrodu oraz zapewnienie nam wysokiego stopnia wygody.

Meble pod ścisłym nadzorem

Aby móc cieszyć się pięknem naszych mebli ogrodowych musimy zadbać o ich bezpieczeństwo w czasie jesieni i zimy. Do niedawna najpopularniejszym sposobem na ochronę mebla było wynoszenie mebli na strych czy do piwnicy. Dzisiaj nie musimy już niczego dźwigać. Poprzez zastosowanie nowoczesnych pokrowców na meble ogrodowe możemy być pewni, że produkty te będą doskonale chronione. Warto sprawdzić, czy producent, od którego kupiliśmy meble ogrodowe nie proponuje dedykowanych produktów na twoje meble. Jak rozpoznać dobry pokrowiec? Na co zwracać uwagę?

Pokrowce najwyższej próby!

Obecnie nowoczesne pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych o silnym i gęstym splocie. Tworzywo takie jest wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, porywisty wiatr oraz na wnikanie brudu. Włókna poliestrowe są odpowiednio zabezpieczone przed przecieraniem i zrywaniem, przez co możemy mieć pewność, że nasze meble będą doskonale chronione.

Obecnie topowe pokrowce są uzupełniane technologią AeroCover®. Pozwala ona na minimalizowanie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. Dodatkowo pokrowce dostępne u najlepszych sprzedawców posiadają również ściągacze, dzięki którym możliwe jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Jako klienci możemy dodatkowo zakupić obciążniki, które dociążą tkaninę w czasie silnego wiatru i nie pozwolą na jej swobodny ruch.

Tags: , ,