wtorek, Październik 15, 2019

Każdego dnia nasze meble ogrodowe narażone są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych: deszcz, silne promieniowanie UV, śnieg, przymrozki, porywisty wiatr. Wpływają one negatywnie nawet na najwyższej jakości tkaniny i materiały zewnętrzne. Bardzo ważne jest, aby chronić meble ogrodowe – pokrowce na meble ogrodowe pozwolą na zachowanie estetycznego wyglądu każdego mebla!

Lekkie i funkcjonalne pokrowce na meble ogrodowe

Aby pokrowiec mógł spełniać swoją funkcję konieczne jest stworzenie go z takich materiałów, które odporne będą na działanie wilgoci, wnikanie brudu, niskie i wysokie temperatury czy palące słońce. W przypadku naszych pokrowców stosowana jest tkanina poliestrowa, która odznacza siew wysoką odpornością na uszkodzenia oraz lekkością, dzięki czemu jej składanie i rozkładanie nie sprawia żądnego problemu. Tworzywo typu RIPSTOP daje gwarancję, że włókna oprą się silniejszym podmuchom wiatru czy pruciu. Pokrowce na meble ogrodowe tworzone są z opatentowanych tkanin AeroCover® – są one wodoodporne, zmniejszają kondensację i co za tym idzie ryzyko powstawania pleśni.

Pokrowce na meble ogrodowe ochronią przed nadmiernym promieniowaniem

przed czym chronią pokrowce ogrodowe

Promieniowanie słoneczne to problem, z którym producenci mebli ogrodowych walczą od dawna. Nadmierna ekspozycja na promieniowanie sprawia, że tkaniny blakną, stają się mniej atrakcyjne wizualnie. Pokrowce na meble ogrodowe pozwolą na zminimalizowanie działania słońca w momencie, kiedy fotele czy krzesła nie są użytkowane. Niewątpliwą zaletą pokrowców na meble ogrodowe jest również to, że po ich złożeniu nie zajmują wiele miejsca, posiadają także dedykowane torby, w których możemy je przechowywać, kiedy nie są użytkowane.

Wyjątkowo łatwe w użyciu pokrowce na meble ogrodowe

Aby jeszcze lepiej chronić nasze meble przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi pokrowce na meble ogrodowe zostały wyposażone w sznurki ze stoperami. Dzięki nim możliwe jest dokładne owinięcie mebli i jeszcze lepsze zabezpieczenie ich przed uszkodzeniami.

Gdzie sprawdzą się pokrowce na meble ogrodowe?

Pokrowce na meble ogrodowe kupowane są przede wszystkim przez klientów indywidualnych, do użytku w domu. Dzięki nim możliwe jest zachowanie pięknego wyglądu mebli na długie lata. Coraz częstszym odbiorcą pokrowców są jednak także restauratorzy czy managerowie hoteli. Dzięki pokrowcom mogą oni zadbać lepiej o sprzęt wykorzystywany każdego dnia przez hotelowych gości czy klientów restauracji.

Tags: , , , ,